Close

Urządzenia fiskalne – drukarki, kasy

Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość oraz atrakcyjne ceny! Nasi specjaliści pomogą w doborze urządzeń odpowiednich do Państwa profilu działalności. Zajmujemy się również serwisowaniem urządzeń fiskalnych oraz świadczymy usługi pomocy naszym klientom w codziennej pracy z tymi urządzeniami.

Kasy fiskalne
Szkolimy z obsługi i fiskalizujemy kasy fiskalne. Kasy fiskalne są stosowane w niewielkich punktach sprzedaży. Większość modeli współpracuje z urządzeniami zewnętrznymi takimi jak waga sklepowa, czytnik kodów kreskowych, szuflada kasowa.

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i wymaganiom naszych Klientów, oferujemy różnego rodzaju kasy fiskalne, z przeznaczeniem dla małych, średnich i większych placówek handlowych, gastronomicznych oraz usługowych.

Drukarki fiskalne
Drukarki fiskalne stosuje się do obsługi stanowisk sprzedażowych wykorzystujących komputer i oprogramowanie sprzedażowo-magazynowe.

Nasza oferta obejmuje szereg urządzeń przystosowanych do wszelkiego rodzaju instalacji i specyficznych potrzeb klientów. Drukarki fiskalne różnią się przede wszystkim trwałością mechanizmu drukującego. Nasi pracownicy potrafią doradzić urzadzenie odpowiednie dla prowadzonej przez Państwa działalności i kompatybilne z oprogramowaniem handlowym.

W asortymencie posiadamy urządzenia oferowane na polskim rynku: POSNET, ELZAB.